Zwiedzanie

Egipt zdecydowanie wyróżnia się na tle innych i nie tylko – krajów arabskich. Corocznie przyciąga coraz więcej turystów, w tym również nas – Polaków. Kto raz tu przyjedzie niemal zawsze chce wrócić. Egipt przyciąga nas swoją historią, tajemniczością oraz bogactwem podwodnego świata. Kraj ten jest tak bogaty pod względem turystycznym, że niezwykle trudno jest wymienić miejsce lub obiekt, które w pierwszej kolejności warto odwiedzić. Ponadto gwarancja słonecznej pogody przez cały rok sprawiają, że jest on niezmiennie jedną z najchętniej odwiedzanych destynacji.

Dlaczego warto poznać Egipt i jego historię? Praktycznie w żadnym innym kraju na świecie nie odnajdziecie Państwo tak wielu znaczników tej odmiennej historii i kultury. Niemal każdy czeka na moment aby w końcu zobaczyć majestatyczne piramidy pośrodku bezkresnej pustyni, które przyciągają turystów jak magnez. Świątynia Luksorska, Dolina Królów z grobowcem Tutenchamona, Świątynia Ramzesa II w Abu Simbel, Wielka Tama Asuańska, Świątynia na wyspie Elefantyny w Asuanie oraz wiele innych skarbów kultury stawiają Egipt w absolutnej czołówce krajów, które powinni odwiedzić miłośnicy starożytnej historii.

To właśnie z Egypt Dream Travel odwiedzicie Państwo każde miejsce, które dotychczas znane Wam było jedynie z literatury, mediów, fotografii lub opowieści, a nasi przewodnicy przekażą wspaniałą historię i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące odwiedzanych miejsc i zabytków.
Indywidualne, spersonalizowane podejście do gości, jakie gwarantuje Egypt Dream Travel daje Państwu możliwość pełnego poznania i zrozumienia wielu nieznanych dotychczas aspektów historii, kultury czy tradycji pięknego Egiptu.

Zapraszamy na organizowane przez nas wycieczki fakultatywne po Egipcie:

Nasze wycieczki organizowane są każdego dnia.

Prosimy o:
1) kontakt telefoniczny – Monika: +20 1005169073 – można poprosić o połączenie z recepcji
2) wysłanie wiadomości sms na nr +20 1005169073 podając: nazwę hotelu, nr pokoju oraz godzinę, kiedy mamy do Państwa zadzwonić.
3) Poprzez formularz kontaktowy, facebook – Egypt Dream Travel lub wiadomość email.
Płatność za wycieczki gotówką, w przeddzień planowanej imprezy.

Serdecznie zapraszamy!