Sharm Elulli-Tondoba

Zatoki Sharm Elulli i Tondoba – Malediwy Morza Czerwonego

Park Narodowy Wadi El Gamal, którego obszar to prawie 100 kilometrów wybrzeża usytuowany jest na Pustyni Wschodniej. Znajdują się tutaj drzewa mangrowe, piękne zatoki i nieskazitelnie czyste plaże pokryte białym piaskiem.
Zapierające dech w piersiach plaże są doskonałym miejsce na odpoczynek z dala od masowej turystyki, a przejrzysta woda skrywa barwne rafy, które odkryją przed nami nieznane nam podwodne życie Morza Czerwonego. Magiczne miejsce zarówno dla osób snurkujących jak i nurków.

Właśnie w zatoce Sharm Elulli znajduje się plaża z białym piaskiem, a woda jest krystalicznie czysta. Jest to idealne miejsce na snurkowanie i nurkowanie wśród raf, koralowców w towarzystwie pięknych, kolorowych ryb.

Z Sharm Elulli zabierzemy Państwa na plażę Tondoba, gdzie ponownie snurkować lub nurkować będziecie wśród pięknych, nie zniszczonych jeszcze raf.

Dodatkową atrakcją wycieczki jest lunch. Świeże ryby, lokalne specjały oraz napoje bezalkoholowe zostaną zaserwowane Państwu w restauracji na plaży.

Jeżeli szukacie ciszy i spokoju w otoczeniu piękna przyrody – koniecznie wybierzcie się z nami na plaże Sharm Elulli i Tondoba.

Istnieje również możliwość nurkowania z akwalungiem na plaży Sharm Elulli (przy udziale min. 2 osób).

Wycieczki do do Sharm Elulli & E Qullan organizowane są każdego dnia przy udziale min. 4 osób. Wyjazd zorganizowany oraz wyjazdy na nurkowania z opiekunem polskojęzycznym – zapraszamy we wtorki.

Cena:
50$ / osoba dorosła
25$ / dziecko 5 – 12 lat
dzieci do 5-go roku życia – za darmo

Nurkowanie:
80$ osoba

W cenę wycieczki wliczone są transfery, bilety oraz lunch na plaży. W przypadku wyjazdu nurkowego – również opieka dive mastera i kompletny sprzęt do nurkowania.

Serdecznie zapraszamy!

e6 e2 e5 1-Elulli (3) 1-Elulli 1-Elulli (8)
CAMERA FHD0008