Sharm Elulli-Tondoba

Zatoki Sharm Elulli i Tondoba – Malediwy Morza Czerwonego

Park Narodowy Wadi El Gamal, którego obszar to prawie 100 kilometrów wybrzeża usytuowany jest na Pustyni Wschodniej. Znajdują się tutaj drzewa mangrowe, piękne zatoki i nieskazitelnie czyste plaże pokryte białym piaskiem.
Zapierające dech w piersiach plaże są doskonałym miejsce na odpoczynek z dala od masowej turystyki, a przejrzysta woda skrywa barwne rafy, które odkryją przed nami nieznane nam podwodne życie Morza Czerwonego.

Właśnie w zatoce Sharm Elulli znajduje się plaża z białym piaskiem, a woda jest krystalicznie czysta. Jest to idealne miejsce na snorkeling i nurkowanie w towarzystwie pięknych, kolorowych ryb.
Z Sharm Elulli zabierzemy Państwa do zatoki Tondoba, gdzie podziwiać będziecie Państwo nie odkryte przez masową turystykę miejsca i zażywać kąpieli w krystalicznie czystej wodzie.

Druga plaża, czyli zatoka Tondoba. Krótki rejs feluką z oknem w podłodze, gdzie widzimy przepiękne rafy, koralowce oraz życie podwodne. Snorkeling wśród raf oraz lunch. Świeże ryby, lokalne specjały oraz napoje bezalkoholowe zostaną zaserwowane Państwu w restauracji na plaży.

Jeżeli szukacie ciszy i spokoju w otoczeniu piękna przyrody – koniecznie wybierzcie się z nami na wycieczkę na plaże Sharm Elulli i Tondoba.

Istnieje również możliwość nurkowania z akwalungiem na każdej z tych plaż (przy udziale min. 2 osób).

Wycieczki do do Sharm Elulli & Tondoba organizowane są każdego dnia przy udziale min. 4 osób. Wyjazd zorganizowany oraz wyjazdy na nurkowania z opiekunem polskojęzycznym – zapraszamy w środy.

Cena:
50$ / osoba dorosła
25$ / dziecko 5 – 12 lat
dzieci do 5-go roku życia – za darmo

Nurkowanie:
80$ osoba

W cenę wycieczki wliczone są transfery, bilety oraz lunch na plaży. W przypadku wyjazdu nurkowego – również opieka dive mastera i kompletny sprzęt do nurkowania.

Serdecznie zapraszamy!

e6 e2 e5 1-Elulli (3) 1-Elulli 1-Elulli (8)
CAMERA FHD0008