Plaża Sharm Elulli

Zatoka Sharm Elulli – Malediwy Morza Czerwonego

Park Narodowy Wadi El Gamal, którego obszar to prawie 100 kilometrów wybrzeża usytuowany jest na Pustyni Wschodniej. Znajdują się tutaj drzewa mangrowe, piękne zatoki i nieskazitelnie czyste plaże pokryte białym piaskiem.
Zapierające dech w piersiach plaże są doskonałym miejsce na odpoczynek z dala od masowej turystyki, a przejrzysta woda skrywa barwne rafy, które odkryją przed nami nieznane nam podwodne życie Morza Czerwonego. Magiczne miejsce zarówno dla osób snurkujących jak i nurków.

Właśnie w zatoce Sharm Elulli znajduje się plaża z białym piaskiem, a woda jest krystalicznie czysta. Jest to idealne miejsce na snurkowanie i nurkowanie wśród raf, koralowców w towarzystwie pięknych, kolorowych ryb.

Jeżeli szukacie ciszy i spokoju w otoczeniu piękna przyrody – koniecznie wybierzcie się z nami na plażę Sharm Elulli.

Istnieje również możliwość nurkowania z akwalungiem na plaży Sharm Elulli (przy udziale min. 2 osób).

Wycieczki do Sharm Elulli możemy zorganizować dla Państwa każdego dnia, natomiast wyjazdy z polskim opiekunem organizowane są przy udziale min. 4 osób. Wyjazdy na nurkowania – zawsze z opiekunem polskojęzycznym.

Cena – tylko Sharm Elulli:
35$ / osoba dorosła
18$ / dziecko 5 – 12 lat
dzieci do 5-go roku życia – za darmo

Nurkowanie:
70$ osoba

W cenę wycieczki wliczone są transfery oraz bilety. W przypadku wyjazdu nurkowego – również opieka dive mastera, nurkowanie i kompletny sprzęt.

Serdecznie zapraszamy!

e6 e2 e5 1-Elulli (3) 1-Elulli 1-Elulli (8)
CAMERA FHD0008