Aktualności

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA – OD ZARAZ :)

PRACAAAA Praca od zaraz! Egypt Dream Travel & Egypt Dream Divers Marsa Alam poszukuje do pracy :) Kogo szukamy? osoby dyspozycjnej, energicznej, zorganizowanej, znającej bardzo dobrze język angielski i polski (ojczysty) - znajomość innych języków obcych będzie dodatkowych atutem! Stanowisko: recepcjonista / przewodnik (opiekun) wycieczek praca w recepcji naszego centrum nurkowego oraz podczas organizowanych przez nas wycieczek. CV w języku angielskim prosze przesłać na adres: Youssif.Travel@gmail.com kontakt w sprawie szczegółowych informacji: Youssif: WhatsApp: 00201016095191 fb (messenger): www.facebook.com/youssif.mohamedean Zapraszamy do przesyłania ofert EDT & EDD team CZYTAJ WIĘCEJ »

Wiosenna promocja cenowa – wycieczki VIP w super cenach

iStock_Cutting-Reduction-Finance-fees-costs-budgets-prices_000022424982_Small Wielkanoc i rozpoczęcie sezonu = PROMOCJA I OBNIŻKA CEN WYCIECZEK Z EGYPT DREAM TRAVEL MARSA ALAM :) Zwiedzanie VIP • Luxor 80$ – 90$ • Luxor overnight 150$ - 160$ • Asuan 90$ – 100$ • Asuan & Abu Simbel 170$ – 180$ • Kair 100$ – 110$ • Kair overnight 190$ - 200$ Rejsy, wycieczki wodne • Rejs na Marsa Mubarak & Marsa El Shuna: 35$ • Rejs na wyspy Qulaan 50$ • Rejs do Satayah (delfiny) 55$ • Rejs na wyspę Utopia 55$ • Sharm Elulli & El Qulaan 45$ *) ww. ceny dotyczą osoby dorosłej / dzieci 5-12lat pół ceny / dzieci do lat 5 za darmo Ceny lecą ... CZYTAJ WIĘCEJ »

Szczęśliwego Nowego Roku

ny-001 Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, cudownych podróży i wszystkiego, co najlepsze w Nowym 2018 roku życzą Monika Lis & Youssif Mohamedean wraz z zespołem Egypt Dream travel Marsa Alam CZYTAJ WIĘCEJ »

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

thumb2-christmas-tropical-islands-beach-snowmen-from-the-sand-new-year Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery, a także pomyślności, sukcesów oraz niezapomnianych podróży w Nowym 2018 Roku życzą Monika & Youssif Egypt Dream Travel Marsa Alam CZYTAJ WIĘCEJ »

Cennik transferów na lotniska i plaże

20171212_194544 Często dostajemy pytania o ceny transferów na lotniska czy plaże. Specjalnie dla Was, krótki cennik poniżej. Serdecznie Zapraszamy :) We often get questions about the prices of transfers to airports or beaches. Especially for you, the short price list below. Welcome :) CZYTAJ WIĘCEJ »

FILMY I ZDJĘCIA Z WYCIECZEK – przemyślane zakupy

dolarek Szanowni Państwo, W związku z licznymi skargami od gości dotyczącymi jakości i treści zawartych na zakupionych filmach z rejsów czy wycieczek (safari, quady) PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, że: Egypt Dream Travel nie współpracuje z firmami / osobami oferującymi nagrania i zdjęcia z wycieczek. Nie odpowiadamy za jakość i materiał zakupiony jako filmy i zdjęcia z wycieczek. Decyzja o zakupie należy do Państwa. Uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy. pozdrawiamy zespół EDT Dear Sir and Madam, Due to numerous complaints from our guests about the quality and content of purchased movies from cruises or tours (safari, quads) WE WOULD LIKE TO INFORM YOU: Egypt ... CZYTAJ WIĘCEJ »

NIEUCZCIWA KONKURENCJA – WAŻNA INFORMACJA!

nieuczciwa_0 Szanowni Państwo Koledzy i Koleżanki Przyjaciele Mamy potwierdzone już (niestety) informację, że ktoś w  Marsa Alam posługuje się moim imieniem i nazwiskiem: Monika Lis i sprzedaje wycieczki oraz obiecuje serwis którego nie gwarantuje!!! Gościom dzwoniącym ta osoba: 1. kobieta - Polka: przedstawia się jako ja z imienia i nazwiska, 2. mężczyzna - rozmawia po angielsku oraz łamaną polszczyzną i obiecuje, ze na sprzedawanej wycieczce ja będę z gośćmi. Ponadto,  w niektórych z hoteli dostępne są ulotki z imieniem MONIKA i zupełnie innym telefonem niż mój. INFORMUJEMY, iż z Egypt Dream Travel kontaktować się można: 1. Telefon - OBOWIĄZUJĄCY: +20 100 516 ... CZYTAJ WIĘCEJ »

ZEMSTA FARAONA

zems-002 Wielu z nas obawia się wakacji w destynacjach arabskich, bo „słyszałem, że zemsta faraona jest nie do zniesienia. Nie można nic jeść, nic pić”. Nic bardziej mylnego! Dziś przedstawiam mój sposób na ochronę przed rewolucjami żołądkowymi. Jako dawny i częsty gość w Egipcie, a obecnie mieszkanka Marsa Alam muszę się pochwalić, że problem ten był i jest mi obcy. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, zachować umiar, a wakacje upłyną na zabawie, wypoczynku w dobrym zdrowiu. Zapraszam do lektury i życzę cudownych wakacji w Marsa Alam! Jak uniknąć zemsty faraona: 1. drinki a) zasada picia jest prosta  -  nie ... CZYTAJ WIĘCEJ »

MAJOWA PROMOCJA – wycieczki VIP

Special-Offer Szanowni Państwo, Planujecie wyjazd do pięknego Marsa Alam? KONIECZNIE ZAJRZYJCIE na:  www.wycieczki-egipt.pl/wycieczki/aktualnosci/ W dniach 1 – 31 maja 2017r.  - P R O M O C J A! Luksor: 90$ Aswan: 120$ Kair: 120$ Rejs do Marsa Mubarak: 35$ Rejs na Wyspy Qulaan: 45$ Satayah – pływanie z delfinami: 50$ Super Safari: 40$ Jeżeli zarezerwujecie online swoje wycieczki między 1 - 31 maja 2017r., NASZE MAJOWE CENY OBOWIĄZYWAC BĘDĄ RÓWNIEŻ W KAŻDYM INNYM MIESIĄCU 2017R. Zapraszamy do rezerwacji wycieczek VIP CZYTAJ WIĘCEJ »

Życzenia Wielkanocne

summertime W tym niezwykłym czasie pragniemy życzyć naszym Gościom, Przyjaciołom i Znajomym, aby Święta Wielkanocne obudziły w Was  uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w wiarę, miłość i nadzieję. Monika Lis & Youssif Mohamedean oraz cały zespół Egypt Dream Travel CZYTAJ WIĘCEJ »