Wczasy

Egypt Dream Travel oferuje państwu wypoczynek w luksusowych hotelach w Marsa Alam.

Nasza oferta obejmuje przelot, ubezpieczenie i pobyt w 4*i 5* hotelach w Marsa Alam. Nieustannie się rozwijamy i nawet jeśli obecnie w naszej ofercie nie mamy hotelu, który Państwo wybraliście – prosimy o kontakt – jesteśmy w stanie temu zaradzić.

Siłą zespołu Egypt Dream Travel jest połączenie egipskiego biznesu z europejskimi standardami, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Przygotujemy dla Państwa propozycję wczasów „szytych na miarę”. Prosimy o wiadomość zawierająca informacje, jakie macie oczekiwania względem hotelu (np. bliżej centrum, na uboczu, atrakcje dla dzieci, rafy koralowe, nurkowanie, snorkeling itp.).
Oferta Egypt Dream Travel zawsze jest spersonalizowana, co oznacza, że przygotujemy również propozycję wczasów z uwzględnieniem zaplanowanych przez Państwa wycieczek fakultatywnych.
Atutem Egypt Dream Travel jest indywidualne podejście do gościa oraz atrakcyjne ceny.

Zobaczcie nasze hotele i wybierzcie swoje wymarzone wakacje w Egipcie:

Rezerwacja i płatności:

Prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy lub wiadomość email zawierającą informacje: w jakim terminie i na jaki okres chcieliby Państwo przyjechać, a my niezwłocznie przygotujemy kilka propozycji wakacji marzeń.
Po zaakceptowaniu naszej oferty macie Państwo 2 możliwości dokonania płatności:
1) Płatność jednorazowa:
Wysyłamy dane do zapłaty za przelot i ubezpieczenie turystyczne (KL, NW, OC, bagaż) – płatne w PLN oraz rachunek bankowy na który wpłacacie wskazaną kwotę za zakwaterowanie i wyżywienie all inclusive w wybranym przez Państwa hotelu – płatne w dolarach amerykańskich.
2) Płatność w dwóch ratach:
Wysyłamy dane do zapłaty za przelot i ubezpieczenie turystyczne (KL, NW, OC, bagaż) – płatne w PLN, natomiast za zakwaterowanie i wyżywienie all inclusive w wybranym przez Państwa hotelu – dokonacie Państwo zapłaty gotówką (w dolarach amerykańskich) naszemu rezydentowi, w dniu przybycia do Marsa Alam.

Serdecznie zapraszamy!