Pływanie z delfinami

Pływanie z delfinami i rafy koralowe w Satayah

Któż z nas nie chciałby popływać z delfinami???
Satayah to przede wszystkim cudowne rafy koralowe oraz miejsce życia delfinów, macie więc Państwo niepowtarzalną okazję aby spędzić wspaniale czas pływając w towarzystwie tych przepięknych ssaków.

Z hotelu zabierzemy Państwa na całodniową wycieczkę do miejscowości Hamata położonej na południu Parku Narodowego Wadi El Hamata. Stąd wypłyniecie statkiem w rejs, podczas którego spędzicie czas podziwiając delfiny żyjące w ich naturalnym środowisku.

W programie naszej wycieczki zapewniamy dwa miejsca, w których będziecie Państwo mieli okazję pływać i snurkować z delfinami. To właśnie w Satayah przeżyjecie niesamowite chwile pływając w towarzystwie delfinów, a w kolejnymi miejscu snurkować będziecie przy wspaniałej rafie koralowej oraz podziwiać podwodne życie również innych mieszkańców Morza Czerwonego.

Wycieczki do Satayah – organizowane są w poniedziałki, środy i piątki.

Ważne: od grudnia 2017, pracownicy Parku Narodowego Wadi El Gamal pobiera od gości udających się na rejsy z Hamaty opłatę w wysokości 2Euro lub 3$ (przy wejściu na łódź).

do dnia 31 sierpnia 2019
PROMOCJA CENOWA:
55$ / osoba
28$ / dziecko 5 – 12 lat
dzieci do 5 roku życia za darmo

poza promocją:
Cena:
70$ / osoba dorosła
35$ / dziecko 5 – 12 lat
dzieci do 5-go roku życia – za darmo

W cenę wycieczki wliczone są: transfery, bilety, przewodnik, maski i płetwy, obiad i napoje bezalkoholowe.

Serdecznie zapraszamy!

1-widok na statek - Satayah 1-rafy koralowe - Satayah 1-satayah31-widok ze statku - rejs w Satayah 1-satayah 5 1-delfinki w Satayah (1)