Pływanie z delfinami

Pływanie z delfinami i rafy koralowe w Satayah

Któż z nas nie chciałby popływać z delfinami???
Sataya to przede wszystkim cudowne rafy koralowe oraz miejsce życia delfinów, macie więc Państwo niepowtarzalną okazję aby spędzić wspaniale czas pływając w towarzystwie tych przepięknych ssaków.

Z hotelu zabierzemy Państwa na całodniową wycieczkę do miejscowości Hamata położonej na południu Parku Narodowego Wadi El Hamata. Stąd wypłyniecie statkiem w rejs, podczas którego spędzicie czas podziwiając delfiny żyjące w ich naturalnym środowisku.

W programie naszej wycieczki zapewniamy dwa miejsca, w których będziecie Państwo mieli okazję pływać i snurkować z delfinami. To właśnie w Satayah przeżyjecie niesamowite chwile pływając w towarzystwie delfinów, a w kolejnymi miejscu snurkować będziecie przy wspaniałej rafie koralowej oraz podziwiać podwodne życie również innych mieszkańców Morza Czerwonego.

Wycieczki do Sataya – organizowane są w poniedziałki, środy i piątki.

Ważne: od grudnia 2019, Goście udający się na rejsy do Sataya wnoszą obowiązkową opłatę w wysokości: 5$ / 80EPG na rzecz Parku Narodowego Wadi El Gamal.

snurkowanie:
60$ / osoba
30$ / dziecko 5 – 12 lat
dzieci do 5 roku życia za darmo

snurkowanie i nurkowanie podczas rejsu:
Cena:
80$ / osoba (obejmuje 2 zejścia do nurkowania, przy 2 różnych rafach)

W cenę wycieczki wliczone są transfery, bilety, przewodnik / instruktor nurkowania, sprzęt do snurkowania, napoje bezalkoholowe oraz lunch na statku.

Serdecznie zapraszamy!

1-widok na statek - Satayah 1-rafy koralowe - Satayah 1-satayah31-widok ze statku - rejs w Satayah 1-satayah 5 1-delfinki w Satayah (1)