Rejs do Marsa Mubarak

Rejs do Marsa Mubarak i Marsa El Shuna

Niesamowita przygoda – snurkowanie i nurkowanie w towarzystwie żółwi zielonych i innych mieszkańców Morza Czerwonego.

Z hoteli zabierzemy Państwa do Mariny w Porcie Ghalib i udacie się w niezapomniany rejs do dwóch malowniczych miejsc, w których będziecie nurkować i snurkować, podziwiając zapierające dech w piersiach rafy koralowe oraz podwodne życie Morza Czerwonego.

Pierwszym z miejsc jest Marsa El Shuna, gdzie w głębinach Morza Czerwonego ukryte są przepiękne rafy koralowe z mnóstwem kolorowych, przedziwnych i nieznanych żyjątek. W tych okolicznościach przyrody wraz naszym instruktorem i przewodnikiem będziecie snurkować lub nurkować w głębinach i obserwować te nieznane nam cuda przyrody.

Z Marsa El Shuna udamy się w dalszy rejs do miejsca zwanego Marsa Mubarak. Oprócz raf koralowych słynie ono z obecności trawy morskiej rosnącej na dnie morza, która stanowi główne pożywienie żyjących tu żółwi zielonych. I właśnie tutaj – w Marsa Mubarak, macie Państwo niepowtarzalną okazję snurkować i nurkować w towarzystwie ogromnych żółwi zielonych oraz spotkać krowę morską. Z łodzi zabiera Państwa ponton i wraz z przewodnikiem zanurzacie się w morzu aby przeżyć niepowtarzalną przygodę życia!

Podczas wycieczki zapewniamy Państwu:
• transfery z hotelu do portu i z powrotem,
• rejs statkiem,
• obiad na łodzi,
• 2 zejścia do nurkowania / snurkowania, na dwóch różnych rafach koralowych, gdzie poznacie przepiękne podwodne życie Morza Czerwonego,
• snurkowanie: przewodnik, maski, płetwy, rurki,
• nurkowanie: instruktor, pełny sprzęt do nurkowania.

To wszystko w cenie, która wynosi:

snurkowanie:
40$ / osoba dorosła
20$ / dziecko 5 – 12 lat
dzieci do 5-go roku życia – rejs za darmo

nurkowanie i snurkowanie podczas rejsu:
80$ / osoba dorosła

Wycieczki organizowane są każdego dnia.

Organizujemy również kursy nurkowania PADI OWD, AOWD z polskojęzycznym instruktorem – osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy!

m5 m4 m3 m2 m1 m6