Super Safari

Wycieczka „Super Safari” to gwarancja wspaniałej przygody w pięknych okolicznościach przyrody. Moc atrakcji, duża dawka adrenaliny, a jednocześnie szansa na relaks, poznanie odmiennej kultury, jak również romantyczne chwile.

Około godziny 13:00 transfer z hotelu zabierze Państwa do bazy, skąd udacie się na godzinną przejażdżkę jeepami do wioski Beduinów, gdzie przesiadacie się na quady i przez kolejne 40 minut oddacie się szaleństwu na pustyni, podziwiając przy tym piękne góry w najróżniejszych barwach. Kolejnym punktem programu jest przejażdżka na wielbłądach, zwiedzanie wioski beduińskiej i poznawanie życia ludzi żyjących na pustyni. W namiocie beduińskim przy tradycyjnej beduińskiej herbacie podziwiać będziecie zachód słońca na pustyni. W wiosce czeka również na Państwa kolacja ze specjałami kuchni beduińskiej i egipskiej oraz „bedouin party” z tradycyjnym folklorem arabskim. Jeepami wracacie do bazy skąd nasze samochody odwiozą Was do hoteli.

Powrót do hotelu: ~ 20:00.

Na wycieczkę warto zabrać ze sobą: wodę, chusty do zakrycia twarzy i głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz buty zakrywające stopy.

Wycieczki na super safari organizowane są w od poniedziałku do piątku, z POLSKIM opiekunem – w piątki.

Cena:
50$ / osoba dorosła
25$ / dziecko 5 – 12 lat
dzieci do 16-go roku życia mogą jeździć na quadzie tylko w towarzystwie osoby dorosłej.

Serdecznie zapraszamy!

super safari4 super safari2 super safari 5 super safari3 super safari6 1-relaks w namiocie beduińskim