Quady na pustyni

Wycieczka po pustyni na quadach – quads safari

Dajemy Państwu niepowtarzalną szansę poczuć zew adrenaliny podczas przemierzania pustyni motorami czterokołowymi, czyli popularnymi quadami i z pewnością będzie to wyprawa pełna niesamowitych wrażeń!

Na quadach możecie jeździć w pojedynkę lub we dwoje – wybór należy do Państwa!

Około godziny 13:00 transfer z hotelu zabierze Państwa do bazy, skąd udacie się na ponad godzinną przejażdżkę quadami podziwiając przy tym piękne góry w najróżniejszych barwach oraz słuchając opowieści przewodnika o życiu beduinów oraz historii pustyni. Gdy dotrzecie do wioski beduinów kolejnym punktem programu jest herbatka w namiocie beduińskim oraz przejażdżka na wielbłądach, zwiedzanie wioski i poznawanie życia ludzi żyjących na pustyni. Z pustyni powrót przed zapadnięciem zmierzchu quadami do bazy, gdzie będą na Państwa czekały nasze samochody, które odwiozą Was do hoteli.

Na przejażdżkę na quadach warto zabrać ze sobą: wodę, chusty do zakrycia twarzy i głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz buty zakrywające stopy.

Quads safari z polskim opiekunem organizowane są w czwartki.

Cena:
50$ / osoba dorosła

Organizujemy również poranne przejażdżki na quadach

W zależności od lokalizacji Państwa hotelu, w godzinach porannych auta zabiorą Was do quad center, skąd udacie się na ponad 2-godzinną przejażdżkę quadami po pustyni. W cenie jest również krótka przejażdżka na wielbłądzie i herbatka u beduinów.

Cena:
35$ / osoba na pojedynczym quadzie
60$ / w przypadku dwóch osób na quadzie.

dzieci do 16-go roku życia mogą jeździć na quadzie tylko w towarzystwie osoby dorosłej.

Serdecznie zapraszamy!

quady1 quady5 quady3 quady4 quady2 quady6