Pustynia

Pustynie Egiptu to nie tylko złociste piaski, to również setki tajemnic, zamkniętych w dolinach, wydmach i kolorowych górach. To przepiękne skarby przyrody – podobnych krajobrazów nie ujrzycie Państwo nigdzie indziej!

Aby poznać wszystkie sekrety Egiptu koniecznie należy wybrać się na pustynię, która przyciąga gości swoją tajemniczością, surowością oraz zmiennością krajobrazów. Obecnie pustynie to wielki turystyczny atut, są one świetnym miejscem, aby spróbować swoich sił podczas przejażdżki na wielbłądzie, poczuć adrenalinę szalejąc jeepami i na quadach! Być w Egipcie i nie zobaczyć, jak żyją Beduini, to jakby być w Maroko i nie zajrzeć do Berberów.
Egypt Dream Travel zaprasza na organizowane przez nas wycieczki pustynne: Super Safari oraz Quady, gdzie z wiatrem we włosach pędzić będziecie qudami i jeepami poprzez piaszczyste wydmy, żwirowe pagórki i kręte wąwozy, podziwiając przy tym mieniącą się kolorami pustynię i zmieniający się krajobraz; gdzie poznacie również beduińskie życie oraz zobaczycie zachód słońca na pustyni.

Nasze wycieczki organizowane są każdego dnia.

Prosimy o:
1) kontakt telefoniczny – Monika: +20 1005169073 – można poprosić o połączenie z recepcji
2) wysłanie wiadomości sms na nr +20 1005169073 podając: nazwę hotelu, nr pokoju oraz godzinę, kiedy mamy do Państwa zadzwonić.
3) Poprzez formularz kontaktowy, facebook – Egypt Dream Travel lub wiadomość email.
Płatność za wycieczki gotówką, w przeddzień planowanej imprezy.

Serdecznie zapraszamy!