Nurkowanie z plaży

Nurkowanie z plaży

Egipskie Morze Czerwone to prawdziwy raj dla nurków; kryje pod swoją powierzchnią piękne rafy koralowe oraz słynie z obecności delfinów, żółwi, tysięcy gatunków ryb i innych organizmów morskich. Jego fantastyczna widoczność – sięgająca nawet 30 metrów w głąb morza – pozwala odkrywać ten przepiękny podwodny świata również z powierzchni wody.
Wielbiciele snurkowania i nurkowania doskonale wiedzą, że jest na świecie tylko kilka miejsc, w których można znaleźć taki podwodny raj, z jakim mamy do czynienia w Marsa Alam.

Niektórzy z Państwa marzą o rejsie podczas którego zejdą z łodzi i zanurkują w Morzu Czerwonym, a niektórzy znowu niekoniecznie dobrze znoszą rejs, a uwielbiają nurkować. Mamy rozwiązanie i zapraszamy na nurkowanie z plaży z kilku przepięknych plaż w Marsa Alam.

Plaża w House Reef Utopia raj dla nurków: kaniony, jaskinie oraz kolorowy podwodny świat. Tutaj czas płynie za szybko, a miejsc nurkowych jest naprawdę wiele.

Plaża w Zayreb Kabir (sharm elolly camp) kolejne miejsce nurkowe dla wielbicieli zaułków i kanionów, do tego rafa w kształcie serca. Przy tym kolorowe rafy i koralowce. Nurkowie nie będą się nudzić!

Plaża w Sharm Elulli, zwana Malediwami Morza Czerwonego znajduje się w Parku Narodowym Wadi El Gamal. Zapierające dech w piersiach barwne rafy koralowe w krystalicznie czystej wodzie każdorazowo budzą podziw naszych gości, którzy odkrywają nieznane dotychczas podwodne życie Morza Czerwonego.

Plaża Abu Sawatir oddalona jest o około 14 km od portowego miasteczka El Quesir. Znana jest z korowych raf koralowych i ogromnej ilości różnorodnych mieszkańców Morza Czerwonego.

Nurkujemy również na innych plażach, niż wyżej wymienione.

El Quesir to nieznane jeszcze rafy, które będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć! Nurkując w El Quesir jest szansa spotkania żółwi, mant, czy olbrzymich stad kolorowych ryb. Rafy w El Quseir zwane są rajem dla podwodnych fotografów.

Cena:
75$ / osoba  (przy udziale minimum 2 osób)

Cena wycieczki obejmuje: transfery z- i do hotelu na wybraną plażę; instruktora nurkowania, który cały czas będzie z Państwem oraz sprzęt do nurkowania.

Wycieczki organizowane są każdego dnia w godzinach 8:00 – 13:00

Serdecznie zapraszamy!

nur5 nur4 nur3 nur2 nur1 nur6